top of page
Фото автораСімейне Здоров‘я

Мікробіом або бактерії кишечника

Мікроорганізми, які населяють наш кишечник впливають на наше здоров'я: синтезують протизапальні або навпаки, прозапальні молекули, які активують різні типи клітін імунної системи та гормонів.

Відразу посля народження кишечник немовляти активно заселяють мікроорганізми. До 3-х років процес стабілізується, в результаті чого дитина залишається на все життя зі своїм унікальним набором бактерій.

Доведено, що народження природнім шляхом та грудне вигодовування дають людині значний «резерв здоров'я», який особливо важливий в пізні роки життя, коли різноманітність мікробів різко бідніє, а у деяк людей - критично, що робить організм беззахисним перед різноманітними аутоімунними хворобами - алергії, бронхіальна астма, шкірні захворювання, цукровий діабет 2 і 3 типу, нейродегенеративні захворювання, включаючи хворобу Альцгеймера, Паркінсона, депресію, онкологічні захворювання.

Вживання різноманітної іжі рослинного походження дуже впливає на склад мікробіоти, а також регулярна фізична активність. Особливо ферментована їжа, пробіотики зелених салатів роблять синергічний ефект.

Тому любителі круасанів, солодощів, смаженого м'яса та ковбасок потрапляють в групу ризику наражаючи також своїх діточок.


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Теория вероятности

Концепція імовірнісної причинності набула розвитку у зв'язку з розробкою теорії ймовірності та квантової механіки. Квантово-механічні...

Comments


bottom of page